O nas

Właścicielka lecznicy:
Agnieszka Kobos (lek.wet.), Ur. w Dębicy, 1982r. Absolwentka Akademii Rolniczej we Wrocławiu (2007). Specjalista Chirurgii Weterynaryjnej  ( 2013). Posiadaczka 3-ciej licencji sportowej w skokach przez przeszkody. 4-ktotna mistrzyni okręgu w konnych rajdach długodystansowych (od 2001). Od lipca 2007 mieszkanka i właścicielka prywatnego gabinetu weterynaryjnego w Jodłowej. Szerokie spektrum zainteresowań zawodowych (profilaktyka, diagnostyka, chirurgia, rozród). Dodatkowa funkcja Urzędowego Lekarza Weterynarii w powiecie dębickim i jasielskim i tarnowskim. Miłośniczka zwierząt, zwłaszcza koni. Częsty lekarz oceniający zawodów konnych.
Lecznica w Jodłowej:
Lecznica w Jodłowej została otwarta w lecie  2007 roku  niebawem po zakończeni studiów weterynaryjnych i uzyskaniu prawa wykonywania zawodu. Otwarcie gabinetu na wsi przez kobietę, choć, wydawałoby się, ryzykowne, było odpowiedzią na spore zapotrzebowanie na profesjonalne usługi weterynaryjne w obszarze Jodłowej i okolic. Wiele osób z terenu udawało się do odległych miast w celu uzyskania profesjonalnej porady, pełniejszej diagnostyki, zastosowania skutecznego leczenia popartego kompleksową diagnostyką schorzeń. Obecnie dysponujemy szerokim wachlarzem diagnostycznym, dzieki czemu udaje się nam skutecznie walczyć z wieloma schorzeniami.

Lecznica w Pilźnie:
Gabinet w Pilźnie został otwarty z początkiem lutego 2013 roku. Już na wstępie wyposażono go w sprzęt dający możliwość kompleksowej diagnostyki i leczenia zarówno małych Pupili jak i zwierząt gospodarskich. Oferta skierowana zatem nie tylko dla małych zwierząt, ale także dla okolicznych hodowców i posiadaczy zwierząt egzotycznych i nieudomowionych.

Dodatkowo wprowadziliśmy świadczenie usług gromerskich (strzyżenie i pielęgnacja psów i kotów).

 

Pracownicy i wyposażenie lecznic
Obecnie w lecznicy pracują trzy osoby:

lek. wet. Agnieszka Kobos, Specjalista Chirurg

lek. wet. Klaudia Worek,

Inseminator: tech. Kacper Dzik 


Mimo, iż poczatki były bardzo trudne, to dzięki wytrwałości i konsekwencji w chwili obecnej nasze lecznice są jednymi z najlepiej wyposażonych punktów weterynaryjnych w promieniu kilkunastu czy nawet kilkudzesięciu kilometrów.
Posiadamy RTG, aparaty USG, analizatory krwi (analiza morfologiczna i biochemiczna), osobne sale operacyjne z wyposażeniem, noże elektryczne, klatki dla zwierząt i mnóstwo innych, przydatnych rzeczy.

Pozwala nam to na kompleksową i profesjonalną diagnozę zarówno w przypadłościach małych jak i dużych zwierząt ( przenośny sprzęt).
W celach diagnostyki rzadkich przypadków schorzeń, współpracujemy z Instytutami Badawczymi i Laboratoriami Analitycznymi
Wzbogacamy naszą wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych,